Ünlü gelinlerden size özel tavsiyeler

Güzelliğiyle birlikte doğallığını da koruyan Tülin Şahin düğün gününe nasıl hazırlandığını anlatıyor ve gelin adaylarına tavsiyelerde bulunuyor.

İLİŞKİLER Hit: 3252 / Yorum: 0 / 14 Ocak 2014 18:50
Ünlü gelinlerden size özel tavsiyeler
-A +A

Tülin Şahin’in makyajı ve saçı
 
Doğallıktan uzaklaşmadan, gelin güzelliğini yakalamak isteyen Tülin Şahin’in gelin makyajını Ahmet Yıldırım’ın ekibinden Yasemin, saçlarını ise Ulus Bahçecik Kuaför’den Metin Bahçecik yaptı. “Abartılı makyajı bende ancak defile ve çekimlerde görebilirsiniz” diyen güzel model, gelinlere düğünlerinde asla fazla makyaj yapmamalarını öneriyor.
 
Tülin Şahin’in parfümü
 
O sıralar Kenzo Summer ve Cacharel Amor olmak üzere iki ayrı parfüm kullanan Tülin Şahin, düğününde hangi parfümü kullanacağına dair büyük bir kararsızlık yaşadığını ve sonunda Kenzo Summer’ı kendi sıkıp, Cacharel Amor’u ise annesine verdiğini söylüyor. Böylece her iki kokuyu da düğün boyunca hissettiğini belirtiyor.
 
Peki ya düğün öncesi diyet
 
“Her zaman spor yapıp, sağlıklı beslendiğim için, şok diyetler asla yapmam” diyen ünlü model, düğün öncesinde de diyet uygulamadığını belirtiyor.
 
Dolunay Soysert
 
Her zaman bakımlı ve etkileyici görünen Dolunay Soysert’ten gelin adaylarına küçük tüyolar…
 
Dolunay Soysert’in gelin makyajı ve saçı
 
Güzel oyuncu düğününüzde gelin saçınızı ve makyajınızı güvendiğiniz insanlara yaptırmanızı önerirken, makyajını uzun yıllardır birlikte çalıştığı Ahmet Yıldırım’a, saçlarını ise Cevat Aydın’a yaptırdığını belirtiyor.
 
Dolunay Soysert’in parfümü
 
O güne özel olarak seçtiği Emporio Armani.
 
Peki ya düğün öncesi diyet
 
Düğünden önce setten sete koşturmaktan herhangi bir diyet uygulamak zorunda kalmadığını belirten Dolunay Soysert, herkesin bir dönem düzenli beslenmesi gerektiğini vurguluyor.
 
Ebru Şallı
 
Bakımı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Ebru Şallı’dan güzellik önerileri…
 
Ebru Şallı’nın gelin makyajı ve saçı
 
Düğün gününde kendini oldukça rahat ve güzel hissettiğini söyleyen Ebru Şallı, makyajını Ülker Mutlucan’ın, saçını ise Doğan Dedeci’nin tam istediği gibi yaptığını belirtmeden edemiyor.
 
Ebru Şallı’nın parfümü
 
“Düğün gecesi için belki biraz fazla ağırdı ama Dior Hipnotic vazgeçemediğim parfümüm, düğünümde de gelinliğimi tamamladı.”
 
Peki ya düğün öncesi diyet
 
“Herhangi bir diyet uygulamadım, zaten her zaman düzenli beslenerek, formumu korumaya özen gösteriyorum” diyen güzel model, cilt bakımı ve vücut bakımı yaptırmaları için gelinlere düğün öncesi Monep Güzellik Merkezi’nde bakıma girmelerini öneriyor.
 
Özge Özder
 
Masum ve romantik görünmek isteyen gelinlerin Özge Özder’den öğrenecekleri çok şey var!
 
Özge Özder’in gelin makyajı ve saçı
 
“Amacım sadece masum ve romantik bir görüntü yakalamaktı, gelinliğimin içinde natürel olmak istedim” diyen güzel oyuncu, özel bir gelin saçı yaptırmak yerine saçlarına sadece maşa yaptırdığını ve makyajını da kendi yaptığını ekliyor. Gelin makyajını yaparken Mac, i.d, Dior ve Lancome ürünlerini kullandığını da gelin adaylarına belirtiyor.
 
Özge Özder’in parfümü
 
Cacharel Noa parfüm, duş jeli ve vücut losyonu Özge Özder’in tercihi.
 
Peki ya düğün öncesi diyet
 
“Hayatımda hiç diyet yapmadım” diyen Özge Özder, çok yememeye ve cildine dokunacak besinlerden uzak durmaya özen gösterdiğini belirtiyor. Bununla birlikte, gelinlere düzenli uyumalarını, doğal ürünlerle saç, cilt ve özellikle göz çevrelerine bakım yapmalarını öneriyor.
 
 
Kaynak: Cosmopolitan Bride

Anahtar Kelimeler : ünlü gelin tavsiyeleri,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları